Cześć Wers,
pewnie, że kojarzę Rage - sam założyłem wątek z miesiąc temu co myśli o sytuacji F51. Ja tam w zasadzie nie mam już prawie nic w porównaniu do CRJ. Z tego co wiem to czeka do wydań na konsole; WW3? Nawet widziałem, że ostatnio często się udzielał, więcej niż kilka miesięcy temu. Wierzy cały czas w F51. Fernandel też pisał na CRJ, że stawia na WW3 i F51 jako czarnego konia. Potem na chwilę na Varsav zawędrował (Fer)..
Wracając do Rage; jedna z nielicznych normalnych osób na forum, która nie spamuje wątkami i ma coś ciekawego do napisania. Tam jest naprawdę dramat:/ Sam wierzyłem w F51 i miałem tam sporo.. przez 2 lata w zasadzie 0% i jakieś 150% starty opportunity cost, bo sprzedawałem tsg po 145 żeby tam wejść. Oczywiście nadal życzę spółce sukcesu, oby dobili do 200 PLN ale nie będę na nich "stawiał" duży udziałem portfela. Zarząd jest hmm...:)) nieciekawy.