Dzięki, dzięki:) Ale wiesz ja obecnie nie mam "wysokich" wymagań w kwestii zwrotu na CRJ. Bardziej chcę już odpocząć w najbliższych miesiącach, a uważam że jest tam relatywnie małe ryzyko jako... a pisałem Ci wcześniej co sądzę. Też mam nadzieję, że Varsav (Rosiński) odetnie się od korzeń F51 - w sensie postępowania. Nadal śledzę Varsav, możliwe że zakupię jeśli będę miał wolne środki.. W zasadzie to od CRJ zależy; jak tam się będzie rozwijała sytuacja za kilka miesięcy. Szczerze to najchętniej zostałbym na CRJ przez najbliższy rok.:)) ale wiadomo, dużo może po drodze wyskoczyć. Na razie to kupiłem sztycę regulowaną do mojego mtb i jadę do Srebrnej Góry w przyszły weekend;p
Miłego!