To super Santa. Bardzo Ci dziękuję. Namierzę go tam.
Ja poznałem Rage kilka lat temu. Pisał tak źle ortograficznie, że niektórych wyrazów nie dało się odczytać :). Pełna dysleksja, przy ogromnej wiedzy, miłośnik gier. Jak byliśmy na 11 bit, to on się upierał przy poziomie 700zł a mnie uratowała technika i uciekłem na czas. On nie wierzy w ogóle w "żarówki i świeczki" - tak to nazywa :) Natomiast ma niesamowity instynkt wyboru spółki, gorzej z wyjściem na czas :(. Rok temu mi napisał, że jeden użytkownik na forum, powiedział mu; że przez to jak go nagonił na farm51, ten chce popełnić samobójstwo. Straszna nagonka tam na niego kiedyś była :((((.