1. Cig kupuj teraz
2. CFG teraz (przewiduję mega wybicie 20.05 lub 27.05
3. OML - kupuj po cenie (0.77 i dokupuj do 0.7)
4. Vars - czekaj (ryzyk/fizyk) - jak zjedzie to czekaj do grudnia na wyjście z zyskiem
Spekuła tutaj kupiła jakiś czas temu po 2.51-2.55 (straszneinformacje). Sporo tego ma, jak zamknięcie będzie
poniżej 2.5 to koleś zrzuci sporo papiera. Jak będzie podbitka to czasowa, pod grę jeszcze będzie kiedy wejść
5. Boombit - sprzedaj/czekaj - jak masz to sprzedać bo powinni jeszcze dużo spaść. Czekaj na sygnał odbicia
(trudno przewidzieć ale supportów szukałbym w 20zł/19zł/17zł/15zł (niżej nie zleci)
6. Farma (tutaj była podbitka i może się różnie skończyć - według mnie do max 22zł wejdzie i zleci czy niżej dowiem
się jak już zaczną się zrzuty)
7. Bloober (na tą chwilę omijać - duże ryzyko/mała wygrana). Jak spojrzycie na historię to po małej podbitce są
ogromne zrzuty i ciężko wyjść. Jeżeli zleci do 41-44zł to brać.
8. CDR - jak się chce można wejść z zaznaczeniem, że max zarobek to 3-4%. Cyberpunk wyjdzie w 2020 i było to mówione,
info poszło w prasie kilka razy. Spekuła namawia, że będzie w tym roku co jest kłamstwem. Gra jest pod E3 i po będzie mocna
zrzutka lub podbitka mocna/szybka jeśli nie było przed E3. Ryzyko duże/procentowo mało można zyskać.
9. 11bit - tutaj można wejść na longa i wyjść kiedy będzie się opłacać. Nie ma jakichś mocnych dat na wyjście, więc
tutaj kupuj i czekaj
10. Qubic - ah mocna firma, ale bardzo mocno już poszło ostatnio i rewelacyjna sprzedaż jest wliczona w cenę spółki.
Raj dla spekuły i day traderów. Można na long grać.
11. Jujubee - omijać aż do premiery gry, nie dać się ubrać, można kupić long pod real2 ale zaciskać zęby jak będzie lecieć na 2zł
12. Ifun4all - na tą chwilę nie warto. Jeżeli spadnie do 1.3 skupować
Podsumowanie: Long 11bit, Qubic, Boombit, Vars, Farm, Jujubee
Long + short - CFG, CDR
Short + Mid - Cig
Short - OML
Daytrade - Qubic
Moja inwestycja? Cig, Cfg - czekam na ewentualne duże zrzuty w Bloober, Jujubee, Boombit
Short = kupować na krótko
Long = kupować na dłużej