Autor: muaddibb [5.172.233.*] 2019-05-17 12:17
"4. CFG długo się utrzymuje w tym samym miejscu ..
Czasami, często na mocno zasiedlonych przez spekułę spółkach, przed wybiciem jest mocna zwała np. Cig więc jak będzie zrzut to nie panikować bo tu nie nic co zmieni kierunek. Zebranie dołków jest często musem przed mocnym wybiciem aby nabrać tempa i wolumenu. Pomimo, że jestem ostro w Cigu to jakby coś podało, aby ten dołek zrobić to kupuje jak poj... na 11.50-10.70 ;)
>muaddibbb - ciągle myślisz o CIG i dlatego ta literówka? to powyżej dotyczy CFG oczywiście - też na tym poziomie (11,50) kupię...
"Jak chcesz to napisz coś o Movie - jakie gry/jakie premiery bo w ogóle na tej spółce nie siedziałem. Też nic nie wiem o Foreveren i chciałem kupić pod AT za 3.60, ale ustawili się na 3.61 i mnie ubiegli
No nie załamuj mnie - Ty nic o FOR nie wiesz??? 200% ruchu od początku roku, czyste AT.
Pisywałem tam na forum na początku roku i zakres wybicia z ibo wychodził na 4,75 ( było 10 groszy wyżej i dystrybucja).
FOR to akurat moja największa pozycja na gamedev (druga to CFG)- istotnie na 3,62-3,66 sporo kupowałem.