Tak jak przewidywali analitycy giełdowi, wyniki finansowe przeszły najśmielsze oczekiwania!
- Zysk 2,9 miliona!
- Wzrost przychodów o 139 % !
- Kapitalizacja 60 mln !
- Wartość księgowa/akcję 1,02 zł! - oznacza to, że spółka jest skrajnie niedowartościowana.
- W kasie spółki jest 44 mln zł!
- Szykują się nowe kontrakty (ostatni podpisany kilka dni temu z Armeńskim Bankiem), oraz nowe przejęcia spółek.
- Spółka zalewa nas wręcz pozytywnymi informacjami a trwająca akumulacja dobiega końca.
Zbliża się , lub już trwa, gigantyczny skup akcji własnych na który spółka przeznaczyła (na razie ) 5 milionów złotych!
Z analiz technicznych wynika sygnał kupna. Zasięg wzrostu to 1,85 zł w pierwszej fali. Rekomenduję - KUPUJ!