Dnia 2016-09-26 o godz. 18:06 cynik_ napisał(a):
> Prosilem, bys podal linki do tych "wielu rekomendacji" .
> >
> > Ale pewnie doczekam sie skasowania moich wpisow zamiast tych rekomendacji, na ktore ciagle sie powolujesz.
Przeciez Ci nie wyczaruje, skoro ich nie ma. Jemu to sie sni chyba, albo ma halucynacje moze, nie wiem. Tak czy inaczej ani rekomendacji nie zobaczysz, ani tych 44 mln co to ponoc w kasie sa.