Dnia 2016-09-23 o godz. 06:16 _halsky napisał(a):
> Dobrze, że okazało się, że wybicie dołem było fałszywe.
>
> Sytuacja się dynamicznie odwróciła i dzięki pozytywnym informacjom ze spółki, mamy do czynienia z wybiciem górą z formacji trójkąta. Potwierdzają to obroty a dzisiejsza sesja upewni inwestorów w słusznej decyzji kupna.
>
> Pozdrawiam posiadaczy i życzę ogromnych zysków!
Okazalo sie, ze znowu klamiesz, wybilo dolem, teraz dotyka obecnego wsparcia i od niego odbije sie pikujac dalej w dol. Sytuacja sie nie odwrocila, a obroty sa dalej mierne, wieksze byly jedynie przy wywalaniu papiera na ulice.
Pomine juz twoje klamstwa typu wzrost 8%, nie masz za grosz honoru zeby chociaz przestac pisac takie farmazony, ale to juz wszyscy wiedza ;)
link