Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,30 zł , zmiana od tamtej pory: -13,53%

rekomendacja DM BDM

Zgłoś do moderatora
Analitycy DM BDM, w raporcie z 30 kwietnia, podwyższyli rekomendację Grajewa do "kupuj" z "akumuluj", a cenę docelową podnieśli do 35,9 zł z 35,2 zł.
"Obecnie spółka handlowana jest z ok. 30-proc. dyskontem do Forte i 10-20-proc. do Paged. Krótkoterminowo liczymy na silne wyniki I kw. 2015 r., mając perspektywę podniesienia założeń na II poł. 2015 r." - napisano w raporcie.
"W dłuższym terminie niskie zadłużenie (90 mln zł długu netto, 0,5x EBITDA) oraz wysoka zdolność do generowania gotówki (3-6 proc. kapitalizacji w 2014-2016 i 9-10 proc. w kolejnych latach) stwarza perspektywę wypłaty solidnych dywidend" - dodano. (PAP)

No i północ :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PFLEIDER -0,38% 26,20 2019-09-13 11:06:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.