Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,91 zł , zmiana od tamtej pory: 59,34%

Re: Zysk za 19

Zgłoś do moderatora
Projekt ma wygladzony cz pewnje 30 a mkze nizej. Nie ma sesnunporownywac CDR z PGO. Gruszki i jablka.

Problrm ze spolkami jak ta obecnie:
https://stooq.pl/n/?f=1352379

Dokladnie to mam na mysli.
Moim zdaniem czeka nas sroga recesja U-ksztaltna albo W-ksztaltna a nje V shape recovery.

Rynki robia scenariusz V shape ale... Juz nie chca isc.
Moim zdaniem jest faza dystrybucji i obserwuje to na swoich spolkach. W dodatku zrobila odpal spoleczka ktora jest pewnym epigonem hossy. Rosnie gwaltownie jak juz wszystko inne ciekawsze poroslo. Na forum masa leszcza zlapanego w pulapke. Marcowi inwestorzy. Jakos mi to wszystko idealnie pasuje do klimatu przed zwala. Brakuje zapalnika. Jakiegos wydarzenia czy informacji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGO 0,00% 1,45 2020-08-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.