Liczą że jak zobaczycie zamówię 100k na kupno bo uznacie że jakiś grubas zbiera papier i zaczniecie kupować po prawej. Ale oczywiście jak macie akcje to macie okazję wejść z papiera i odkupić potem na kołeczku od 1 zł - jesli takie kółko będzie grane