>
> O jakiej korelacji będziesz bezmyślny trollu, Plus500 się zwija a XTB rozwija widzisz różnicę czy mam ci pomóc?
Rozwój to działania długoterminowe, a my tu mówimy o wynikach za Q4 w którym spółka działała tak jak dotychczas, nie będzie widać efektów żadnego rozwoju a jedynie zmienność rynku która powinna być zbliżona do średniej z Q1-Q3 a baza klientów oby udało się utrzymać aktywnych 150k. Sobie pomóż - zacznij czytać i pisać ze zrozumieniem.