A tak wogóle to dlaczego tu tak mało kobiet dlaczego nie interesują się giełda i finansami szeroko pojętymi ? Przydało by się żeby było ich więcej sami faceci . To jak potem można wymyślać parytety w spółkach publicznych jak się nie interesujecie tematem jako ogół ?