Domyślam się to może być marina w sensie taka przystań żeglarska . Ale tak mi się pod wątek nasunął bo jak spojrzeć na każde forum czy mniej mądre jak tu czy trochę lepsze jak spojrzeć w tym kto inwestuje kogo to ciekawi kto o tym rozmawiać to głównie mężczyźni . A potem chcą robić parytety żeby robić parytety najpierw niech zainteresują kobiety tymi tematami.