A niby co mówią? Każdy rozumny wie ze grudzień jest słabszy i wyniki będą między 100 a 200 mln…liczę ze kolo 200! Plus 500 już dało wyniki - wystarczy policzyć korelacje między 3 i 4 kwartałem i przeliczyć tu…bezmyślne nagony piszą bzdury o 200 zł za akcje i ze miliard zysku pewny