Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  98,50 zł , zmiana od tamtej pory: 40,71%

Re: Zakupy zarzadu - ile akcji?

Zgłoś do moderatora
Muszę Cie rozczarować, niestety 2 lata temu Orlen i wszyscy duzi importerzy przeszli na cenę referencyjną spot Orlen, który to wymusił. Dlatego wszystkie roczne kontrakty są oparte o cenę Orlen, także wszystkie przetargi publiczne. Nie wiem ile takich umów i wygranych przetargów ma Unimot, ale to największy podmiot w hurcie po Orlenie i Aramco, wiec sadze ze dużo. Na każdej takiej umowie tracą teraz 1000zl/m3.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIMOT -0,72% 138,60 2024-02-22 10:33:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.