Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  98,40 zł , zmiana od tamtej pory: 38,21%

Re: Zakupy zarzadu - ile akcji?

Zgłoś do moderatora
Jestem większym optymistą.
1. Przedwyborcze cuda na pylonach juz były i nie wypłyneło to znacząco na kurs. Co prawda Unimot był wtedy jeszcze na NC ale tam chyba straty siałyby większy popłoch.

2. Unimot sprowadza cale statki diesla. Myslę, ze kto jak kto ale oni przedwyborcze spadki przewidzieli.

3. Skoro juz nawet ulica mowi o cenach paliw, to znaczy, ze to ryzyko jest juz w cenie akcji. Moze dlatego akcje nie kosztują 150.

4. Ewentualna strata bedzie kompensowana zyskami z aktywow odkupionych od Lotosu. Przeciez Unimot to nie tylko diesel ale też inne produkty (LPG, bitumeny, gaz ziemny, prad, PV, hoddogi na stacjach) i logistyka.

5. Pożyjemy zobaczymy. Koniecznie trzeba sluchac zarządu na najblizszej konferencji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIMOT -2,16% 136,00 2024-02-23 17:04:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.