Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  91,70 zł , zmiana od tamtej pory: 46,78%

Re: Zakupy zarzadu - ile akcji?

Zgłoś do moderatora
Poziom ceny akcji vs. dobre perspektywy wyników i dywidend kolejnych lat daje szansę, iż członkowie zarządu powinni wykorzystać pełną dostępną pulę przeznaczoną na zakupu akcji, a takim scenariuszu daje średnio-dzienny dodatkowy popyt na ponad 5,8k akcji, co przy obecnych obrotach powinno znacząco i pozytywnie wpłynąć na kurs ... jakie są wasze typy w tym temacie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIMOT 1,97% 134,60 2024-02-29 15:54:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.