Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  103,60 zł , zmiana od tamtej pory: 31,27%

Re: skąd ta informacja o 180k akcji ktore moze kupic zarzad?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2023-09-26 o godz. 09:12 ~Rudolf napisał(a):
> To bełkot naganiaczy, nie 20mln tylko 17 mln , i nie przepadnie tylko jeżeli nie kupią to stracą prawo do premi w kolejnych 2 latach

Czyli w efekcie stracili by jeszcze więcej ;)
Logiczne jest więc, ze muszą kupić, jeśli nie chcą być w plecy grubej kasy. Wszyscy o tym piszą, ale posługują się skrótem myślowym, bo sens jest jeden: To kasa firmy, którą mogą mieć w akcjach, lub w ogóle jej nie mieć.

Kierując się Twoją logiką, sam jesteś naganiaczem podając takie wiadomości.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIMOT -2,16% 136,00 2024-02-23 17:04:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.