raczej jakis fund (albo kolejny insider?) przemieli, by potem poczekać na cokolwiek z lewej i znów wywalić...
ciekawe, czy jakiś raport w koncu będzie, bo po poprzednich takich zabawach zadnego raportu nie było, więc było tylko mielenie po d sztuczny obrót...
na razie wciąż z prawej jest spory nawis podażowy