nie martw się, ja też się kilka razy pomyliłem :) a tak serio to zgadzam się że po wynikach powinno być coś, tylko nie wiem co. Kurs już tyle razy miał ruszyć a nie ruszył więc nie wiadomo czy teraz będzie inaczej. Kiepsko wygląda sprawa całej GPW i przez ten pryzmat właśnie nawet dobre spółki się kiszą. Mimo to w końcu musi ruszyć, wyniki będą miały większą moc rażenia i może to obudzić jakiegoś potwora.
Jeszcze to co pisałeś co bym zrobił jakbym miał papier i chciał się go pozbyć, pytanie brzmi ile jest tego papieru ???