grubas musi mieć bardzo dużo papierów, jeśli tylko jeden wychodzi od tak długiego czasu ?? nie wiem co o tym myśleć. Wyniki IQ bardzo dobre, za IIQ czyli półroczne też będą... powinny być bardzo dobre a kurs się kisi bo grubas blokuje. Ulica tego nie skupi, bez szans. Musi inny grubas pomóc, czekamy na niego.