Zgoda co do powyższego za wyjątkiem dopalacza krótkoterminowego: co do grantu możliwy jest także scenariusz: "że im przyznają, ale nie wiadomo czy oni przyjmą" (być może są jakieś obostrzenia co do sprzedaży spółki poza PL, kto wie...) Ciekawe jaka byłaby reakcja rynku na to, iż scope rezygnuje z 2.7 MLN -> gdyby miało to potem robić trudności, też bym sobie odpuścił (chyba że jest opcja zwrotu grantu, wtedy OK). dla mnie jak to na bananowej - spekulacja i jazda w ... górę ;)
Uff... jak gorąco!
Dziś obroty w 1h jak wczoraj przez pol dnia...wyniku testów any time...
...
Nagle - gwizd!
Nagle - świst!
Para - buch!
Koła - w ruch! :PPP