Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: z Maćka coś para uszła

Zgłoś do moderatora
Członkom RN oraz innym potencjalnie zainteresowanym polecam lekturę:

http://grzybkowski-guzek.pl/pl/specjalizacje/147-tworzenie-i-reorganizacja-firm/256_256-analiza-obowiazkow-rady-nadzorczej-w-spolce-akcyjnej.html?export=pdf

http://www.kancelaria.pl/blog/odpowiedzialnosc-rady-nadzorczej-w-spolce-akcyjnej/

http://www.kpdi.pl/index.php/artykuly/articles/odpowiedzialnosc-czlonkow-rad-nadzorczych---indywidualna-czy-zbiorowa.html

http://www.eurofinance.com.pl/index.php?docid=4590&biuletyn=36

Powodzenia!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATONHT 13,38% 0,18 2022-05-26 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.