Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,48 zł , zmiana od tamtej pory: 2,43%

Re: wykup przymusowy

Zgłoś do moderatora
Ok. Wszystko prawda.Nawet to, że na tym Walnym delisting nie przejdzie. Drobni na pewno się zmobilizują. Teraz. Ale co za miesiąc, dwa, trzy. Kto Włochom zabroni robić Walne z uchwałą o wycofaniu spółki co miesiąc. Chyba prawo tego nie zabrania. Jak to wygląda ? Kiedy drobni odczują zmęczenie materiału i w którymś momencie na którymś Walnym zabraknie ich w wystarczającej ilości. To możliwe .Dlatego lepszy jest scenariusz zablokowania uchwały przez jednego znaczącego akcjonariusza. Np. Pana Misiaka, który zaszachuje ich pokazując, że ma ponad 5 mln akcji co na zawsze zmusi ich do zapomnienia o delistingu. Chyba, że zaproponują w kolejnym wezwaniu odpowiednio korzystną cenę. Jak nie będzie takiego jednego dużego Misiaka to rzeczywiście jedyny ratunek w mobilizacji drobnych tylko, że ich łatwiej zmęczyć. Pozdr.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GIGROUP -0,64% 1,52 2022-06-23 15:51:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.