Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,43 zł , zmiana od tamtej pory: 38,46%

Re: wycena reino partners,

Zgłoś do moderatora
wyprowadzanie jeszcze nie ma miejsca, spolka odkad weszla na gpw nie zdazyla zachecic szerokiego grona ludzi do zakupu akcji z rynku, pojedyncze osoby. Spolka weszla na gielge przez szmate, której akcji poza gudaszewskimi i dzielnickimi prawie nikt nie mial, wiec nie ma co mowic o machlojkach, to jeszcze nie ten etap na ewentualne krecenie lodow. Jesli ma to wygladac tak jak do tej pory to ciagle nie widze sensu wejscia reino na gpw

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REINO 2,06% 1,98 2021-07-30 15:47:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.