Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,43 zł , zmiana od tamtej pory: 5,59%

Re: wycena reino partners,

Zgłoś do moderatora
firma od dwóch lat nagania na zakup akcji, wiele artykułów prasowych wywiady, świetlana przyszłość itp. Ciężko więc nie śledzić. Prawda jest jednak taka że akcje spadły ponad 10%, ostatnia emisja akcji po 1,6 została objęta w 20%. Nikt tego nie kupuje. Biorąc zas pod uwagę spodziewane przeszacowanie wartości księgowej, reino będzie warte księgowo bliżej 10 milionów niż 60. To może być dobry poziom do zakupów. Odnośnie zaś podaży - uruchamia się jak ludzie stracą resztki wiary w spółkę. Wtedy wodospad. Na każdej spółce tak samo.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REINO 0,00% 1,51 2021-01-15 16:13:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.