Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,43 zł , zmiana od tamtej pory: 6,29%

Re: wycena reino partners,

Zgłoś do moderatora
na tej spolce duza podaz to 50 szt akcji, a bardzo duza podaz to wszystko ponad 100 szt. akcji.
20% objecia emisji po 1,6/szt to i tak kosmiczny wynik, narazie im nie wiele wychodzi z tego co zapowiadaja, poza wejsciem na gielde poprzez wydmuszke graviton i emisje w zamian za mam nadzieje rzetelnie wyliczony majatek to nie ma sukcesow, kolejny termin podpisania "okrojonej" umowy nabycia tym razem czesci bumy mija za kilka dni. ciekaw jestem jak sfinansuja przejecie tego kwalka bumy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REINO -3,80% 1,52 2021-01-20 09:50:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.