Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,43 zł , zmiana od tamtej pory: 5,59%

wycena reino partners,

Zgłoś do moderatora
w księgach za pierwszy kwartał reino partners wycenione jest na 100 milionów zł. Patrząc na raporty oficjalne, spółka ma kilka milionów przychodów i może 200 tysięcy zysku. Obecnie umowy gwarantujące przyszłe przychody są pozrywane, to wartość powinna być skorygowana do poziomu kilku milionów. Ciekawe jak zaraportują to w najnowszym raporcie za półrocze. Poza udziałami w reino partners spółka praktycznie nie posiada majątku, raptem kilka milionów w udziałach w biurowcach. Jeżeli przeszacują reino partners, to powinni pokazać gigantyczną stratę. Obecnie spółka w 90% ma papierowy majątek. Raport może być ciekawy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
REINO 0,00% 1,51 2021-01-15 16:13:51