Z tego co mi wiadomo to do 2020 koncowe zuzycie energi z oze ma w Polsce wynosic 15 %. Jak nie osiagniemy tego wyniku Niemcy juz pala sie do sprzedawania nam swoich nadwyzek pradu. 15 a 21 to szału nie ma. Na pocieszenie dodam nasz wybitny minister przewidywał cene produ z wiatraków na poziomie 500 zł za megawatogodzine w 2020 z tego co ostatnio czytałem wiatraki sprzedaja po 150 ale ile w tym propagandy to nie wiem