Dnia 2011-10-24 o godz. 19:20 ~bankrut napisał(a):
> Dnia 2011-10-24 o godz. 19:15 ~bankrut napisał(a):
>
> Dnia 2011-10-24 o godz. 12:24 ~ciekawy napisał(a):
> >
> Niezly obrot jak na poczatek dnia,
> czy bedzie dzisiaj ten
> > wielki up i
> szansa na kolejne widly?!
spójrz na
> midasa a to
> ścierwo znienawidzone przez inwestorów tu nikt
>
> normalny się nie pakuje tylko same oszołomy typu Ireneusz
> > rzygać się chce na tą spółkę i jej zarząd
żaden
> poważny inwestor nie wejdzie w tego bankruta tu rządzi
> hujnia gemowska z królem na czele
zobaczcie na midasa na tym kutasie nigdy tego nie doświadczycie