Dnia 2011-10-24 o godz. 12:24 ~ciekawy napisał(a):
> Niezly obrot jak na poczatek dnia, czy bedzie dzisiaj ten
> wielki up i szansa na kolejne widly?!
spójrz na midasa a to ścierwo znienawidzone przez inwestorów tu nikt normalny się nie pakuje tylko same oszołomy typu Ireneusz
rzygać się chce na tą spółkę i jej zarząd