Dnia 2011-10-24 o godz. 19:15 ~bankrut napisał(a):
> Dnia 2011-10-24 o godz. 12:24 ~ciekawy napisał(a):
>
> Niezly obrot jak na poczatek dnia, czy bedzie dzisiaj ten
> > wielki up i szansa na kolejne widly?!
spójrz na
> midasa a to ścierwo znienawidzone przez inwestorów tu nikt
> normalny się nie pakuje tylko same oszołomy typu Ireneusz
> rzygać się chce na tą spółkę i jej zarząd
żaden poważny inwestor nie wejdzie w tego bankruta tu rządzi hujnia gemowska z królem na czele