Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  102,10 zł , zmiana od tamtej pory: -42,19%

Re: (wiadomość usunięta przez moderatora)

Zgłoś do moderatora
Omikron łagodniejszy od Delty.Kolejne mutacje po Omikronie będę jeszcze łagodniejsze.Tak było z hiszpanką i tak będzie teraz.
Pandemie nie trwają 5 czy 7 lat,tylko 2 lub 3 lata,ale żeby to wiedzieć trzeba czytać,szukać informacji,a nie siedzieć całymi dniami na tym forum.Pomijam fakt,że dużo osób na forum dobrze to wie,ale udają że nie wiedzą,ponieważ kręcą kółka i cynicznie naganiają na Mercatora.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR -1,63% 59,02 2022-08-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.