Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  98,86 zł , zmiana od tamtej pory: -45,70%

Re: Konkurencja zwiększa MOCE PRODUKCYJNE o SETKI PROCENT.Grafika,

Zgłoś do moderatora
ech widzę ze piszesz prawie sam ze soba. Piszesz podczas wilgili piszesz o 21.02 , 00.14 i o 04.42. oznacza to ze siedzisz prawie 24g na dobe przed ekranem. Pytanie czy to jest twoja praca czy strach przed tym ze w czwartek wywaliłes ze stratą i boisz sie że dzisiaj bedzie mocny UP. patrzac na malezje i co sie dzieje z omikronem to masz poważne podstawy do obaw

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR 2,72% 53,68 2022-06-27 17:02:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.