Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  102,10 zł , zmiana od tamtej pory: -42,19%

Re: (wiadomość usunięta przez moderatora)

Zgłoś do moderatora
https://themalaysianreserve.com/2021/12/16/glove-asp-to-decline-further-on-aggressive-growth/?

Znam angielski,przetłumacze wam.

Globalni nabywcy rękawic utrzymują niski poziom zapasów ze względu na spadające ASP, mówi analityk.

autor: ANIS HAZIM / Zdjęcie: kossan.com.my

Oczekuje się, że średnie ceny sprzedaży (ASP) GLOVE będą nadal spadać ze względu na agresywne plany ekspansji zarówno nowych, jak i istniejących producentów rękawic, wolniejsze wzorce zakupów od klientów i minimalne zamówienia spot.

Analityk CGS-CIMB Securities Sdn Bhd (CGS-CIMB Research) Walter Aw zauważył, że globalni nabywcy rękawic utrzymują niski poziom zapasów ze względu na spadające ASP.
Oszacował, że obecne ASP z nitrylu i lateksu naturalnego wynoszą odpowiednio 28 USD (118,44 RM)–30 USD i 23–25 USD za 1000 sztuk, w porównaniu do poziomów sprzed Covid-19 wynoszących 22–24 USD i 18–18 USD. 20 dolarów.
„Naszym zdaniem, ASP z nitrylu i lateksu będzie nadal spadać, co szacuje się na 3% do 5% spadku miesięcznie aż do prognozy na pierwszą połowę 2022 r. (1H22F)”, powiedział we wczorajszym nocie.
Warto zauważyć, że niektórzy producenci rękawic podkreślają plany spowolnienia planów rozbudowy mocy produkcyjnych.
Kossan Rubber Industries Bhd nie zapowiada jednak planów spowolnienia, ponieważ ma najmniej agresywne plany ekspansji w stosunku do swoich konkurentów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR -1,63% 59,02 2022-08-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.