Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  102,80 zł , zmiana od tamtej pory: -42,59%

Re: Kółkowicze widze MOCNO PRACUJĄ NA FORUM :))) i tak od ponad 12 mies

Zgłoś do moderatora
https://geekweek.interia.pl/nauka/news-w-2022-roku-pandemia-covid-19-stanie-sie-endemia-co-to-oznac,nId,5740088

Z pandemii wejdziemy w endemie.
Covid za rok będzie jak grypa,a to oznacza koniec lockdownów i pełnych szpitali,więc będzie mniej zużywanych rękawic,a dobrze wiecie,że powstało mnóstwo nowych fabryk produkujących rękawice.JP Morgan może mieć racje,że na skutek nowych fabryk,które powstały w 2021 roku,ceny rękawic spadną niżej,niż było to... przed pandemią.Katastrofa.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR -1,63% 59,02 2022-08-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.