Dnia 2013-03-27 o godz. 12:29 nwa napisał(a):
wiesz co sie
> ostatnio dzieje na spolka farmaceutycznych?
to jest żyła
> złota bo w porównaniu do zachonich krajów nie mowiac juz o
> USA ludzie nadal nie wydaja tyle kasy na leki co tam.
NO,
SZKODA,ŻE NIE WYDAJĄ.
ZA MAŁO CHORYCH W POLSCE?.
WIDZĘ ,ŻE BARDZO Z TEGO POWODU UBOLEWASZ.
MAM NADZIEJĘ ,ŻE TY I TWOI NAJBLIŻSI BĘDĄ WYDAWAĆ CORAZ WIĘCEJ.