Nie mogę napisać Ci jaka to spółka. "Garaż" to moje prywatne, pieszczotliwe określenie na inną spółkę ( nie FLUID i nie DEPEND ;-))) ), która nie ma podpisanej umowy na kredyt w wysokości 200 mln $. Jest malutka (wg. mnie) i jej planowane zyski liczone są w mln. ale złotych. Zatem to pikuś przy Dependzie.
P.S.
A akcje Dependa sprzedam, jak ich cena osiągnie co najmniej 0,34 zł wtedy to dopiero będę na "+" 5 zł. ;-)))))