kierowniku jaki garaż??
co ty sobie wyobrażasz?
albo będą twoję posty postami merytorycznymi
albo...
sprawa znajdzie się na wokandzie.
ps.masz natychmiast sprzedac akcje bo podobno jak mówiłeś przez ciebie nie może kurs iść do góry
inaczej sprawę zgłosze do KNF
pozdrawiam również