Witajcie szydercy po "przedłużonym" weekend'zie ;-) Co tu się dzieje ? Zacząłem dziś czytać to co "spłodziliście" od piątku do dziś i jestem zdumiony !? Coś się wydarzyło nowego ? Dlaczego wycena akcji jest na tak niskim poziomie ? ;-)) Tak dla ścisłości mam kilka akcji Dependa i nie sprzedam ich poniżej 1 zł. Przecież tu będzie kosmos, dzida, rakieta no i odpał ! (oczywiście jest to moja subiektywna, wyssana z palca, wywróżona opinia i proszę się nią nie sugerować przy podejmowaniu decyzji !)
Było tu tak miło, jednak już nawet pożartować nie można, tylko merytoryczna dyskusja...
Pozdrawiam i życzę wielu pozytywnych wrażeń !
P.S.
Czas zainwestować w "garaż", który wczoraj podał piękne info, które było przedmiotem oceny i przeglądu przez biegłego rewidenta. (nie Depend)