Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,80 zł , zmiana od tamtej pory: -5,15%

Re: Wezwanie

Zgłoś do moderatora
no i jest super. teraz czekamy na wyniki za grudzień i jak będą dobre to jest szansa na lepszą cenę na wezwaniu.

a co do terminów to wszystko jest w ustawie o UOKiK. urząd ma miesiąc na rozpatrzenie sprawy, ale szef UOKiK może ten termin wydłużyć o następne 4 miesiące co w sumie daje 5 miesięcy, ale.... żeby nie było zbyt miło termin nie biegnie od złożenia wniosku a a od chwili gdy urząd uzna, że nie ma we wniosku żadnych braków formalnych. zakładając jednak że PPL złożył wszystko jak trzeba w październiku to decyzja najpóźniej powinna być w marcu. na stronie UOKiK można znaleźć sprawę Baltony (wystarczy w wyszukiwarkę wpisać) ale niestety nie ma tam nic ciekawego.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BALTONA 0,78% 6,45 2020-01-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.