Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,45 zł , zmiana od tamtej pory: 0,69%

Re: Walne, wezwanie – bajerki, cukierki, a głupiemu radość! Moja opinia

Zgłoś do moderatora
@W83
W okolicach poprzedniego wezwania próbowałem robić grupę…. Wiecie ze nie wyszło choć sam wtedy zabzpieczalem lwia cześć z owych 5% … ale nie o to …
Dziś przed delisting moze nas uratować tylko i wyłącznie ukryty akcjonariusz na około 8% (dawne akcje CFI) .. tu sama ulica nie da rady … tak to nie działa ..
Pisze to z perspektywy moich niedawnych doświadczeń i akcji na FSG , tam mi się wszystko udało i delisting przepadł w cuglach ….
PS
Oczywiście możecie walczyć w sądzie (będzie drogo lekkie 50k zł za proces w I instancji)..
Tak czy inaczej trzeba być na nwza, spotkać się porozmawiać co i jak dalej …

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GIGROUP 1,04% 1,46 2022-07-06 16:34:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.