Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,45 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Walne, wezwanie – bajerki, cukierki, a głupiemu radość! Moja opinia

Zgłoś do moderatora
Wszystko się zgadza ale jak ktoś zakłada wątek i pisze w nim ze to co chce zrobić to wstawić akcje w arkusz po 10zl i podnosić cenę co tydzień to chyba jakiś żart. Jeśli na walnym uchwała przejdzie 90% głosów obecnych na sali to Panie W83 długo Twoje akcje w arkuszu już nie powisza i będziesz sobie mógł nimi pohandlować poza GPW jak znajdziesz chętnego.

To co możemy zrobić to zapisać się i jechać na walne głosować, no chyba ze ktoś ma wywalone na swoje pieniądze

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GIGROUP -3,32% 1,45 2022-07-01 10:32:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.