Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: W trakcie 5 lat MOI UKOCHANI PISOWCY

Zgłoś do moderatora
Tzn, wiem jak to się skończy.
Naród Polski się obudzi ale będzie za późno -straty będą niepowetowane.
A propos ogłupiających pisowskich wskaźników dot. bezrobocia. To nie tak... Tu jest więcej prawdy ( czyli odsetek ludności czynnej zawodowo między 15 i 64 rokiem życia - i tu jest kiepsko choć nie tak kiepsko jak w Grecji):
ec.europa.eu/eurostat/statistics-explained/index.php?title=File:Employment_rate,_age_group_15–64,_2004–14_(%25)_YB16.png

Ale Pisowcy wolą kupować głosy wyborców i niedługo się zbliżymy do 50 procent w wieku produkcyjnym czynnych zawodowo jak w Grecji! MOI UKOCHANI PISOWCY! JESTEŚCIE THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIKT TAK ŁADNIE I ELEGANCKO MNIE OKRADŁ JAK WY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.