Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: W trakcie 5 lat MOI UKOCHANI PISOWCY

Zgłoś do moderatora
Ja tam bym nic wziął od Polskiego Podatnika! Szybciej sam by dał!
Ale jeśli mnie tak potwornie oszukano, wprowadzano w bład wykorzystując do tego celu prestiżowe instytucje państwowe jak BFG czy KNF - to co mam pozwolić im się bezprawnie okradać i nie nie mówić?
Ba, żeby oni wykorzystywali poniekąd niezależny KNF i BFG... Oni przejęli sądy, robią sobie co chcą - nie słuchają nikogo,,nie ma dla nich żadnych autorytetów - no i ostatnio parodia TK sprawdza zgodność konstytucyjną wyroku ETPC... To są już tak wielkie komedie, że Bareja to nikt... Ciekawe jak to wszystko się skończy - tego sam nie wiem, to dla mnie samego wielka zagadka ( choć poniekąd się domyślam... ).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.