Forum Forex +Dodaj wątek

Re: USD PLN

Zgłoś do moderatora
Gdyby poprawili i wyszli na 1,109 (wierzchołek zeszłotygodniowej świecy na 1W) to trochę inaczej zabawa by wyglądała. Moim zdaniem nie ma na to siły, cudów nima.

JBD