Forum Forex +Dodaj wątek

Re: USD PLN

Zgłoś do moderatora
Zgasiłem Lkę na 1,106, więcej jak 1,107 chyba nie pociągną. Moim zdaniem w piątek się wyjaśni będzie ostatnia próba zejścia niżej, albo zatrzymają się na 1,0978-80 i stamtąd kierunek do góry albo poprawią to 1,095 z hakiem. Mi to wystarczy ten "odpał" to jeszcze nie to... Tak przynajmniej mi się wydaje... Dopiero w przyszłym tyg. liczę na wzrosty Edka...

pozdr
JBD