Forum Forex +Dodaj wątek

Re: FOMC - 27.07

Zgłoś do moderatora
Tak? Ale u kogo konkretnie?
Mam otwarte 3 platformy, i u IronForex (bardziej) oraz XM faktycznie doszło do rozwarcia widełek.
W HotForex nie zauważam jeszcze ruchu.