Forum Forex +Dodaj wątek

Re: FOMC - 27.07

Zgłoś do moderatora
Bo np jest niepokój w UE, bo banki włoskie i po części niemieckie mają problem, bo zbliżamy się do 3%deficytu, bo pomoc dla frankowiczów, bo polityka rządu itd...